В гостях у «Порадниці»

На цій сторінці читачі мого блогу зможуть ознайомитись із цікавими матеріалами, які у різні роки були опубліковані в популярній всеукраїнській газеті "Порадиця"*. Вдався до цього кроку з тієї причини, що ця газета немає свого інтернет-представництва:

- Хвороби серця. Чому так, а не інакше?
- Кілька слів про...горілку 
Закон трьох поколінь 
Посперечаймося із біологічним віком
- Ризик гартує серце 
- Між нами, споживачами 
- Ця загадкова цифра "7" 
Талант залишатися мамою 
Білолиця, дженджуриста, сорочок наділа триста

* "Порадниця" - всеукраїнське періодичне видання. Уперше вона зустрілась із своїми читачами як додаток до газети "Вісті Центральної спілки споживчих товариств України" наприкінці 1994 р. До цього часу у "Вістях..." друкувалась тематична сторінка - "Порадниця".
Перші три номери вийшли з періодичністю один раз на два місяці, далі газета почала виходити щомісяця. До жовтня 1995 року кожен випуск був тематичний: "Страви української національної кухні", "Борщі тітоньки Лукії", "Поради городникам, садівникам, пасічникам", "Усе про картоплю", "Лікування травами", "Секрети домашнього консервування". Згодом газета стала майже такою, якою її знають тепер, - на 8 сторінках, з найрізноманітнішими тематичними добірками у кожному номері.
Упродовж 1996 року "Порадниця" виходила щомісяця. на кінець 1997 - читацька аудиторія налічувала вже 82 тисячі прихильників і тоді стала вона двотижневиком.
Із 1998 року "Порадниця" - тижневик із майже 214-тисячним тиражем, а з другого півріччя - 410 тисяч. У 1999 році кількість читачів "Порадниці" зросла від семисот сорока тисяч на початку року до одного мільйона сорока тисяч наприкінці.
Нове тисячоліття газета зустріла вже майже з півторамільйонним передплатним тиражем...

Немає коментарів:

Дописати коментар